Obchodní podmínky a GDPR

Obchodní podmínky internetového obchodu LUXURYDOG.cz

Obchodní podmínky internetového obchodu LUXURYDOG

1. Objednávka

Objednávka musí být provedena písemně a to buď prostřednictvím našeho internetového obchodu, anebo e-mailem na adresu info@luxurydog.cz. Do e-mailové objednávky je nutné uvést všechny následující údaje:

do "předmětu" uveďte "objednávka" , dále nezapomeňte uvést přesnou specifikaci zboží (kód, barva, velikost, množství..), údaje týkající se kupujícího (jméno, adresa..), způsob platby (dobírkou, bank.převod předem, hotově - osobní odběr) a doručení (Česká pošta, kurýrní služba).

2. Dodací lhůty

Zásilky rozesíláme od 1do 5ti pracovních dnů od obdržení objednávky od kupujícího. Po odeslání zboží budete informování e-mailem o změně statusu a způsobu odeslání dle Vašeho požadavku z objednávky.

3. Doprava

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím České pošty a.s. (obchodní balík), nebo smluvní kurýrní společnosti (PPL, GLS) - záleží na zadání požadavku v objednávce. Přeprava je hrazena kupujícím dle platného ceníku - viz ceny přepravy na e-shopu LUXURY DOG.

4. Platba

Platbu lze provést těmito způsoby:

  1. Dobírkou - platba hotově při doručení a převzetí zboží
  2. Bankovním převodem předem na náš účet v Komerční Bance

Ke každé zásilce je automaticky přiřazen platný daňový doklad, který zároveň slouží jako dodací list a je spolu se zbožím zaslán na adresu kupujícího.

5. STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Kupující má právo provedenou objednávku stornovat, nejpozději však do 24hodin od jejího provedení a to písemně na naší e-mail adresu info@luxurydog.cz , telefonicky nebo prostřednictvím SMS na telefonní číslo 736 202 202, do SMS nezapomeňte uvést Vaše jméno, kód zboží, číslo objednávky, kterou chcete stornovat.

6. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má právo vrátit zboží, které je nepoškozené, nepoužívané, v původním stavu, nadále prodeje-schopné bez udání důvodu do 14dnů od obdržení, přičemž je povinen odeslat zboží na adresu firmy LUXURYDOG, Areál STK, Pod Hájem 372, 267 01 Králův Dvůr , spolu s kopií faktury a průvodním dopisem, proč je nám zboží vráceno a to vše na vlastní náklady. Za vrácené zboží Vám bude při splnění všech uvedených podmínek vrácena jeho cena, kterou jste uhradili. Peníze Vám budou zaslány zpět na Váš bankovní účet, který nám písemně sdělíte a zašlete spolu s vrácenou zásilkou, do 14 dnů od převzetí vráceného zboží. Pro vracení a reklamaci zboží nepoužívejte ZÁSILKOVNU, která bohužel v mnohých případech nedoručí na naší adresu, i když to odesílatel zadá a pouze uloží v některém z jejich výdejnich míst. Zboží musí být vždy doručeno na adresu, není možné objíždět výdejní místa přepravců a vyzvedávat uložené zásilky. V případě, že nedodržíte postup a podmínky, zboží Vám bude vráceno s vysvětlením, proč nebylo Vaše odstoupení od smlouvy akceptováno.

7. REKLAMACE ZBOŽÍ

Po převzetí si zásilku vždy pečlivě překontrolujte, zda-li je kompletní, není porušený obal a obsah odpovídá Vaší objednávce, případné chybějící kusy, porušený obal atd. reklamujte přímo u přepravce při převzetí zásilky. Ostatní nesrovnalosti v zásilce nahlaste zástupcům naší společnosti co nejdříve, nejpozději však do 48hodin od doručení zásilky na Vaší adresu a to písemně na info@luxurydog.cz .

Na zboží je poskytována 2letá záruční lhůta, která se však nevztahuje na vady vzniklé opotřebením, nesprávným zacházení, či mechanickým poškozením.

Oznámení reklamace, či vrácení peněz je možné pouze písemně e-mailem na adresu info@luxurydog.cz Reklamované zboží zaslané na naší adresu nezasílejte na dobírku, takové zásilky nebudou akceptovány a budou zaslány zpět. Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě nejpozději však do 30ti dnů od převzetí vadného zboží.

Zboží k reklamaci zašle nebo dodá kupující na naší adresu spolu s kopií dokladu o koupi, originálním obalem a přesným popisem vady, bez těchto náležitostí nemůže být reklamace posouzena a vyřízena, tudíž bude vrácena zpět kupujícímu.

Důležité údaje potřebné pro objednávky, platby, či reklamace zboží ze zásilkového obchodu LUXURY DOG:

Adresa společnosti:

Pod Hájem 372
267 01 Králův Dvůr

e-mail: info@luxurydog.cz
www: www.luxurydog.cz

tel.: +420 736 202 202
Bankovní spojení: Komerční Banka
Č. účtu: 515496680267/0100
IBAN: CZ7601000000515496680267
IČO: 69462259

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Ochrana osobních údajů

Základní informace

Správce osobních údajů

Správcem osobních údajů je společnost LUXURYDOG , se sídlem Pod Hájem 372, 267 01 Králův Dvůr, IČ 69462259 a jako správce zpracovává vaše osobní údaje.

Subjekt osobních údajů

Subjektem osobních údajů fyzická osoba, které se osobní údaje týkají (např. zákazník – Kupující)

Přehled zpracovávaných osobních údajů

Osobní údaje, které jsou poskytnuty subjektem údajů Mezi tyto údaje patří jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, případně IČ a DIČ Osobní údaje, které jsou zpracovány automaticky

Automaticky jsou zpracovávány anonymizované údaje o chování návštěvníku našich webových stránek. Mezi tyto údaje patří např. IP adresa, časové razítko, informace o webovém prohlížeči atd.

Účel zpracování osobních údajů

• Nákup zboží: údaje jsou sbírány pro uskutečnění plnění smlouvy s Kupujícím. Prodávající poskytne údaje nutné údaje subjektům realizujících distribuci platebního styku týkajícího se objednaného zboží

• Péče o zákazníky: v případě dotazů je Prodávající zpracovává minimální nutné množství údajů pro vyřešení dotazu či problému

• Marketing

Přímý marketing: Prodávající může v rámci svého oprávněného zájmu využít nástrojů přímého marketingu, především pak obchodních sdělení. V případě obchodních sdělení se Kupující může jednoduše odhlásit z odběru tím, že klikne v patičce obdrženého obchodního sdělení na odkaz odhlásit. Přeje-li si kupující odhlásit se z ostatních metod přímého marketingu, oznámí toto obchodnímu zástupci Prodávajícího či prostřednictvím elektronické pošty směřované na adresu info@luxurydog.cz.

Marketingové soutěže: v rámci soutěží Prodávající zpracovává jen nejnutnější data pro evidenci a vyhodnocení. Tato data jsou použita pouze pro účely soutěže na základě oprávněného zájmu a po jejím ukončení jsou smazána.

Retargeting/remarketing: Webové stránky Prodávajícího využívají technologie retargetingu a remarketingu od externích reklamních systémů. Ty umožňují ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o produkty Prodávajícho, reklamy Prodávajícího v reklamních sítích těchto společností.

Zlepšování služeb: Prodávající může k optimalizaci prvků na webu využívat nástroje pro analýzu Google Analytics, Facebook Analytics apod.

Zákaznická hodnocení zboží a služeb: Prodávající může v některých ze svých internetových obchodů zjišťovat spokojenost Kupujících s nákupem prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky.

Právní podklady pro zpracování osobních údajů

Uzavření a plnění smlouvy

Základním právním podkladem je plnění a uzavření smlouvy, v rámci kterého jsou zpracovávány především údaje fakturační a doručovací.

Oprávněný zájem

Oprávněný zájem je používán jako právní podklad pro přímý marketing. Pakliže s tímto Kupující nesouhlasí, je možné vznést námitku skrze elektronickou poštu na adresu info@luxurydog.cz případně písemně na adresu společnosti.

Souhlas

Souhlas může být vyžadován pro zpracování osobních údajů při jiných situacích (např. marketingové aktivity nad rámec přímého marketingu).

Předávání osobních údajů třetím subjektům

Doručení zboží

Pro potřeby distribuce jsou nutné informace poskytnuty přepravním společnostem. Mezi tyto údaje patří jméno, adresa, telefon, případně IČ a DIČ.

Obchodní sdělení

Pro distribuci obchodních sdělení používá Prodejce třetí subjekt, kterému je poskytnuta e-mailová adresa Kupujícího. Tento subjekt je vázám mlčenlivostí a osobní údaje nesmí použít k žádnému dalšímu účelu.

Zákaznická hodnocení zboží a služeb

Ke zjišťování zákaznických hodnocení zboží a služeb Prodávající využívá zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz. Tomu pro tyto účely Prodávající může předávat informace o zakoupeném zboží a e-mailovou adresu Kupujícího. Tento subjekt je vázám mlčenlivostí a osobní údaje nesmí použít k žádnému dalšímu účelu.

Délka zpracování osobních údajů

Prodejce zpracovává údaje kupujícího po dobu trvání smluvní vztahu.

V případě nástrojů přímého marketingu jsou údaje zpracovány do doby vyslovení nesouhlasu Kupujícího (v případě obchodních sdělení kliknutím na tlačítko odhlásit v patičce obchodního sdělení, v ostatních případech zasláním žádosti o odebrání na elektronickou adresu info@luxurydog.cz či na adresu společnosti). Údaje nezbytné pro poskytnutí služeb a z nich vyplývajících povinností mezi Správcem a kupujícím či dle závazných právních předpisů jsou zpracovány po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy či v souladu s nimi.

Zabezpečení osobních údajů

Prodávající dbá o zabezpečení vašich údajů a k tomu zavedl patřičná opatření jak technického, tak organizačního charakteru.

Práva Subjektů osobních údajů

Subjekty osobních údajů mají právo kdykoliv odvolat svůj souhlas, dále pak opravit či doplnit své údaje, právo omezení jejich zpracování, právo vznést námitku či stížnost proti zpracovávání jejich osobních údajů, právo na přístup ke svým osobním údajům, právo požadovat přenesení svých osobních údajů, právo být informován o porušení zabezpečení jejich osobních údajů a za určitých podmínek také právo na výmaz některých osobních údajů, které v souvislosti nimi Prodávající zpracovává (tzv. právo být „zapomenut“).

Úprava a doplnění

Přeje-li si subjekt údajů upravit či doplnit své osobní údaje, může tak učinit žádostí skrze elektronickou poštu na adresu info@luxurydog.cz

Přístup

Subjekt údajů může požádat o přehled údajů, které o něm Prodejce zpracovává. Učinit tak může žádostí skrze elektronickou poštu na adresu info@luxurydog.cz.

Současně má právo na přístup k těmto informacím týkajících se osobních údajů:

• Jaké jsou účely zpracování osobních údajů

• Jaké jsou kategorie dotčených osobních údajů

• Kdo, kromě Prodávajícího, je příjemcem osobních údajů

• Plánovaná doba, po kterou budou osobní údaje uloženy

• Zdali má Subjekt právo požadovat od Prodejce opravu nebo výmaz svých osobních údajů nebo omezení jejich zpracování nebo vznést námitku proti tomuto zpracování

• Informace o zdroji osobních údajů, pokud je Prodejce nezískal od Subjektu

Výmaz

Subjekt může zažádat o výmaz osobních údajů (výmaz se nebude týkat údajů na dokumentech, které je nutné dle zákona uchovávat (např. faktury či dobropisy).

Pokud budou osobní údaje potřebné pro určení, výkon či obhajobu právních nároků, je možné, že žádost bude odmítnuta (např. pokud je za vámi evidována neuhrazená pohledávka či v případě probíhajícího reklamačního řízení).

S výjimkou případů výše uvedených má subjekt právo na výmaz v těchto případech:

• Osobní údaje již nejsou potřebné pro účely, pro které byly zpracovávány

• Subjekt odvolal svůj souhlas, na jehož základě byly údaje zpracovány a neexistuje žádný další právní důvod pro jejich zpracování

• Subjekt vznesl námitku proti zpracování os. údajů a domnívá se, že při posouzení námitky vyjde najevo, že v konkrétní situaci převažuje jeho zájem nad zájmem Správce na zprac. těchto os. údajů

• Osobní údaje jsou zpracovány protiprávně

• Povinnost výmazu stanoví zvláštní právní předpis

• Jedná se os. údaje dětí mladších 16 let

Žádost o výmaz je možné skrze elektronickou poštu na adresu info@luxurydog.cz.

Vznesení námitky

Některé osobní údaje jsou zpracovány na základě oprávněného zájmu Prodejce (viz kapitola „Právní podklady pro zpracování osobních údajů“). Pokud se Subjekt domnívá, že na jeho straně budou existovat konkrétní důvody, může vznést námitku proti zpracovávání těchto jeho osobních údajů. Tuto námitku může Subjekt vznést pomocí tohoto kontaktního skrze elektronickou poštu na adresu info@luxurydog.cz.

Omezení zpracování

Pokud subjekt (a) popírá přesnost svých osobních údajů, (b) jeho osobní údaje jsou zpracovávány protiprávně, (c) Správce již jeho osobní údaje nepotřebuje pro účely zpracování, ale subjekt je potřebuje pro určení, výkon nebo obhajobu jeho právních nároků, nebo pokud (d) vznesl/a námitku dle předchozího bodu, tak má právo na to, aby Správce omezil zpracování osobních údajů subjektu. V takovém případě Správce může zpracovávat osobní údaje subjektu pouze s jeho souhlasem (s výjimkou uložení či zálohy předmětných osobních údajů).

Podání stížnosti - Domnívá-li se subjekt, že jsou jeho osobní údaje zpracovány protiprávně, má rovněž právo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů. Budeme však vděčni, pokud budete případné námitky řešit nejprve s námi. Neváhejte nás kontaktovat na info@luxurydog.cz či na tel.: +420 736 202 202.

Tyto podmínky Ochrany osobních údajů jsou platné a účinné od 25. 5. 2018.

Produktové menu

Uživatelská sekce

Přihlášení

Košík

Košík

PřihlášeníNemáte uživatelský účet?

Zaregistrovat se

Zapomněl/a jste heslo?
Nechejte si zaslat nové heslo na Váš e-mail.